Prośba o wyjaśnienie zaświadczenia od okulisty

witam dostalam zaswiadczenie od okulisty na ktorym piszeJASKRA OCZU OCZNA NADUZNACZNOŚC I ASTYGMATYZMEM OBU OCZU .DNO OCZU W OKU LEWYM ,W PLAMCE ZMIANY ZWYRODNIENIOWE TARCZE2 RÓŻOWE PĘCZEK CENTRALNIE MOŻLIWA PROGRESJA ZMIAN STAŁA KONTROLA OKULISTYCZNA LECZENIE ZACHOWAWCZE tyle co sie doczytałam moje pytanie co to znaczy dla mnie mam 32 lata .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oznacza to iż ma Pan/Pani dość znaczną wadę wzroku oraz chorobę upośledzającą wzrok. Warto ponownie skonsultować się z okulistą w celu ustalenia dalszego postępowania.