Prośba w interpretacji wyniku badania anatomapatologicznego

Witam, proszę o pomoc. Otóż w otrzymanym wyniku badania anatomapatologicznego w rozpoznaniu napisane jest: "w badanym materiale rezztek po poronieniu skrzep krwi oraz polip endocervikalny z kanału szyjki macicy". Jak mam to rozumieć? polip został usunięty podczas łyżeczkowania?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Polip został usunięty.