Proszę o interpretację analizy krwi

Proszę o interpretację analizy krwi mojej teściowej, która jest w wieku 65 lat. WBC [tys./ul] 8,0, LYM 34,2%, (2,7 tys./ul), MON 4,3% (0,3 tys./ul), GRA 61,5% (5,0 tys./ul), RBC 4,8 mln/ul, HGB 15,6 g/dl, HCT 45,4%, MCV 32,6 pg, MCHC 34,5 g/dl, RDW 12,4%, PLT 287 tys./ul, PDW 9,9%, MPV 8,4 fl, PCT 0,2%. Pozdrawiam i dziękuję.
ponad rok temu

Witam serdecznie.

Wszystkie elementy morfologii krwi w podanym badaniu mieszczą się w granicy normy. Proszę jednak pamiętać, że właściwą analizę badań lekarz może przeprowadzić tylko po zebraniu wywiadu i zbadaniu pacjenta.