Proszę o interpretację wyników badań prostaty.

Serdecznie witam. Prosze o interpretację wyników. Rok temu USG prostaty: wymiar -5.0 -4.5 -4.2. Obecnie, sprzed tygodnia - wymiar 67 x 56 x 50 mm. Wyniki moczu od 2 miesięcy: leukocytoza w granicach od 45 - 90, erytrocyty od 6 - 80, bakterie od 200 - 17500, krysztaly - 300, nablonki plaskie - 70, ciężar właściwy - 1030, ph 6,5. Dodatkowo występują bóle w okloicy prawej nerki, prawej pachwiny i pobrzusza bez gorączki, częstomocz, pieczenie, itd. Czy to może być takze wodonercze? Wyniki moczu są zmienne - raz więcej, raz mniej w\w składników moczowych. Ostatni wynik - 24. 06. 2010 - to krysztaly - 300, leukocyty - 90, erytrocyty - 20, nablonki plaskie - 70, wałeczki - 2,5, bakterie - 17.500. PSA nie robione, lekarz twierdz, że jest za duży stan zapalny. Proszę o odpowiedź, co z tym robić? Wizytę u urologa ma za 2 tygodnie. Pozdrawiam i łączę wyrazy szacunku. Mirek - Gdynia, adres do korespondencji: mir2807@o2.pl

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj swoje wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Ciebie i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl