Proszę o interpretację wyników badań - toxo, różyczka, cytomegalia, tsh

Witam, planuje ciążę i zrobiłam badania. Oto wyniki: toxo IgG ilościowo 3.0 IU/ml (norma 0.0 - 8.8) - nie rozumiem tego miejsca, jest to wynik w normie ale nie wiem czy to znaczy że dodatni czy ujemny? toxo IgM ilościowo 3.0 AU/ml (0-6 Au/ml -ujemny) różyczka: IgM - ujemny; IgG 36.7 IU/ml (norma: 0.0.- 10.0) Cytomegalia: IgG ilościowo 4.9 IU /ml (norma 0.0. - 0.4) IgM ilościowo 8.0 Au/ml - ujemny 0-15 AU/ml Hormony tarczycy: TSH 7.48 ulU/mL (norma 0.25-4.0), FT3 i FT4 w normie. Robiłam także morfologię i mam niedobór (poniżej normy) w następujących pozycjach: leukocyty - 3.95 tys/ul EOS% - eozynocyty 0.8% NEU - neutrocyty 2.08 tys/ul EOS - eozynocyty 0.03 tys/ul BAS-bazocyty 0.01 tys/ul Retikulocyty RET% 0.48% Ret M% - ret. o śred. zaw. RNA Proszę o informację, czy coś ma mnie niepokoić? Czy mam odporność na toksoplazmozę czy nie? I co oznaczają te niedobory we krwi i za duża ilość TSH? Dziękuję z góry za odpowiedź; pozdrawiam:)
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.
Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj swoje wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Cię i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.
Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl