Proszę o interpretację wyników mojego męża

W wyniku badania krwi WBC 48,8. Badanie powtórzono ze względu na to, że poprzednio było 44, neutrofile segmentowane 13, natomiast monocyty 9, a limfocyty 76. Pozostałe wyniki są doskonałe, tak hematologiczne jak i biohemiczne, immunochemiczne. Zaznaczam, że mąż czuje się bardzo dobrze, ale poszedł na badania ze względu na ból w okolicy żoładka. Po przyjęciu paru przepisanych tabletek czuje się w porządku.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety, ze względu na regulamin naszego serwisu, nie możemy na nie odpowiedzieć.

Niezwłocznie skonsultuj wyniki badań męża z hematologiem, który będzie mógł właściwie ocenić jego stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl