Proszę o radę: czy ciąża rozwija się prawidłowo?

Dzień dobry. W dniu 21 lutego byłam u lekarza z powodu braku miesiączki od ostaniej tzn. od 22 grudnia. Pani doktor stwierdziła, że nie zna konkretnej przyczyny tego stanu. Powiedziałam, że 4 lutego wykonałam test ciążowy i wyszedł negatywny. Dla pewności poprosiła o wykonanie jeszcze jednego w dniu następnym po wizycie. Zrobiłam według zaleceń i test tym razem wyszedł pozytywny, dla potwierdzenia poszłam na badanie z krwi betaHCG i wynik był taki 12477 mIU/ml i to wskazuje na 6,7 tydzień ciąży, a niby licząc od ostatniej miesiączki powinnam być w 9 tygodniu. Nie wiem, czy wszystko dobrze się rozwija i jak jest naprawdę. Pani doktor badając mnie powiedziała, że nic nie wyczuwa, bo mam straszne tyłozgięcie macicy. Na kolejną wizytę idę dopiero 28 lutego. Byłabym bardzo wdzięczna za szybką odpowiedź. Pozdrawiam.

Witam srdecznie.
Ciąża może być młodsza niż wynika to z daty ostatniej miesiączki. Dlatego pojawiają się rozbieżności. Jednak jeżeli nawet ciąża jest młodsza to na tym etapie w badaniu usg powinien być widoczny pęcherzyk ciążowy, echo zarodka oraz akcja serca. Powinna Pani poczekać do kolejnego badania usg co umożliwi wyjaśnienie sytuacji.
Pozdrawiam