Proszę o ustosunkowanie się do moich wyników

Mam 60 lat, jestem kobietą. Proszę o ustosunkowanie się do moich wyników - czy są one oznaką choroby i co mam dalej robić? Dziękuję za wyjaśnienie. Podwyższone limfocyty 46,6%, a obniżona wartość neutrocytów 44,0 OB 18mm cholesterol całkowity(jed.SI)8,06, cholesterol (jed. trad.)311,6, cholesterol HDL 1,26 i jed. trad. 48,71 Trójglicerydy SI 5,58 i jed. trad. 488,25. Badanie ogólne moczu: barwa ciemnożółta, przejrzysty, ciężar wł. 1,025 ph 5,0 leukocyty 500, azotyny ujemne, białko 25mg, glukoza w normie, ciała ketonowe 5mg,urobilnogen w normie,biliburina1mg, erytrocyty 10erytr./ul Osad nabłonki płaskie liczne Leukocyty 20-40wpw. erytrocyty świeże2-5wpw

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za odwiedzenie naszego serwisu i zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć w ramach porady internetowej. Wyniki badań powinien zinterpretować Twój lekarz, który może zebrać dokładny wywiad, zbadać Cię i poznać Twoje dolegliwości.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.