Proszę zinterpretować wyniki

anty-Toxo IgM 0,183 COI anty-Toxo IgG 860,4 IU/ml Jestem w 9. tygodniu ciąży i nie wiem, jak odczytać te wyniki. Bardzo proszę o pomoc
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Doradzamy skonsultować wyniki z lekarzem prowadzącym ciążę, on w razie potrzeby zleci też dalszą diagnostykę i pokieruje leczeniem.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl