Protokół z sekcji zwłok dziecka urodzonego w 34 tygodniu ciąży

LIST 1/2 Dzień Dobry. Proszę o interpretacje protokółu z sekcji zwłok mojego synka, urodzonego w 34 tygodniu. ROZPOZNANIE ANATOMOPATOMORFOLOGICZNE: Haemocephalus internus. Haemorrhagias punctatae subpleurales. Haemorrhagias destruentes glandularum suprarenalium. Venostasis hepatis. Intumescentia lienis. Ductus Botalli persistens. Oedema fetus. Sistus organorum normalis. Neonatus genus masculini praematurus. Rozpoznanie histopatologiczne w drugim liście. Z góry dziękuję za odpowiedź. Mama
Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania powinien zinterpretować lekarz prowadzący ciążę, który będzie mógł odnieść jego wynik do obrazu klinicznego.