Prowadzenie auta po operacji zaćmy

Witam.mam zaćmę na 1oku.Z daleka widze zamglony obraz.blisko ok.Drugie oko daleko ok.do czytania okulary –3. Czy wystarczy najtańsza operacja za ok.2000zł. Ile czasu po operacji można prowadzic auto?Cezary

Tak,ale rekonwalescencja to minimum 6 tygodni. Oko z zaćmą powinno być zoperowane na -0,5 Dptr,jeżeli ma Pan wadę -3,0 jak Pan pisze.Oczywiście cena operacji zależy od soczewki którą wszczepiamy,ewentualnie od tego czy użyty jest laser do pewnej części operacji. Pozdrawiam.