Pryszcz na wardze sromowej

Witam, mam problem na wardze sromowej większej zrobił mi się bolący pryszcz ponadto łechtaczka strasznie mi spuchła i bardzo boli przy oddawaniu moczu.Do swojego ginekologa idę dopiero za tydzień, wcześniej nie ma terminu. Bardzo proszę o odpowiedź martwię się i sprawia mi to duży ból dodam, że na pewno nie mam żadnej choroby wenerycznej(miałam niedawno badania) oraz mam teraz anginę ropną.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej zmiana ma podłoże zapalne. Nie można wykluczyć zapalenia gruczołu Bartholina. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa w umówionym terminie. Lekarz po ustaleniu przyczyny dolegliwości wdroży odpowiednie postępowanie.