Pryszcze na penisie - co mi jest?

Witam! Wiem, że zdjęcie jest trochę nie wyraźne, ale robiłem je telefonem. Na moim penisie jest dużo krost -  jakby pryszczy w kolorze penisa. Są najczęściej tam gdzie są główki. cebulkihttp://img826.imageshack.us/i/p2409102111.jpg/

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Niestety załączone zdjęcie się nie otwiera. Z opisu Pana dolegliwości wynika, że najprawdopodobniej są to fizjologicznie powiększone gruczoły. Najlepiej jednak skonsultować się z lekarzem, który będzie miał możliwość badania lekarskiego, szczególnie jeżeli występują objawy dodatkowe - ból, świąd, pieczenie, nieprawidłowa wydzielina z cewki.
Pozdrawiam.