Pryszcze pod pachami

Co mam zrobić z pryszczami pod pachą? Mam 18 lat i jestem dziewczyną. Niedawno pod pachą pojawił się mały pryszcz po pewnym czasie zrobił się na nim biały czubek, który potem zniknął i krostka się wygoiła ale kiedy pierwsza się wygoiła to powstała nowa a jak ta się wygoiła to teraz mam kolejną. Co mam zrobić? Proszę o pomoc.

Zmiany takie zwykle są zapaleniem mieszków włosowych powstającym w wyniku golenia lub depilacji tej okolicy. Gdy problem będzie wracał warto zasięgnąć porady dermatologa.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl