Przebarwienia na twarzy

Witam. Mam pytanie do państwa w sprawie lekkich przebarwień na twarzy powstałych po okresie obecności trądzika. W jaki sposób je usunąć lub rozjaśnić? Pozdrawiam:) WIEK:19 PŁEĆ: MĘŻCZYZNA LEKI: EPIDUO
ponad rok temu

Do leczenia przebarwień polecam kwas azelainowy (np. preparat Skinoren), regularne peelingi- najlepiej w gabinetach dermatologicznych- kwasem migdałowym, lub choćby peelingi drobnoziarniste do stosowania w domu. Proszę również pamiętać o unikaniu słońca i nie korzystania z solarium. Powodzenia!

Witam serdecznie, najskuteczniejszą terapią na przebarwienia jest zastosowanie zabiegów peelingów medycznych z laserem IPL, lekarz po konsultacji ocenia stan skóry i dobiera odpowiednie metody i preparaty lecznicze.