Przebarwienia na zębach po paleniu papierosów

Witam. Pale od kilku lat i zauwazylem iz papierosy tworza u mnie na zebach brazowy nalot od wewnatrz i od zewnatrz zeba. Wiem, ze najlepszym rozwiazaniem byloby rzucenie palenia i piaskowanie zebow. Natomiast czy jest jakas metoda, ktora uchronilaby mnie przed tym osadem? Pozdrawiam

Witam. Najlepszym sposobem jest dbanie o prawidłową higienę jamy ustnej tj. Systematyczne mycie zębów i omijanie jamy ustnej przeznaczonymi do tego płynami.