Przebarwienia pod pachami po depilacji woskiem, utrzymujące się 4. tydzień

Mam problem z przebarwieniami pod pachami.Pojawiły się po depilacji woskiem i utrzymują się już 4 tydzień.Krem kojący nie pomaga. Pojawiły się u mnie pierwszy raz a depilację woskiem stosuję od lat. Zawsze po depilacji miałam miejscowo zaczerwienioną skórę, która goiła się już na drugi dzień. Teraz czerwone miejsca 'zbrązowiały'. Mam wrażenie że robią się coraz ciemniejsze. Plamy nie mógł wywołać dezodorant,ponieważ ciągle stosuję ten sam. Dodam że depilację woskiem stosuję nadal mimo tych plam.

Witam mogło dojść do pojawienia się przebarwień w 2 przypadkach,
-kiedy wosk był zbyt mocno rozgrzany i poparzył skórę
-kiedy np. bezpośrednio po depilacji dana okolicy była opalana.

Można na tą okolicę wykonać mikrodermabrazję i po paru zabiegach powinno nie być śladów.Jeślii okaże się,że przebarwienia pozostają, wtedy należy wykonać peeling medyczny.