Przebyte alkoholowe zapalenie trzustki a ból trzustki

czy mam chora trzustke .Trzustka mnie nie boli enzymy trzustkowe w normie glukoza w normie usg bez zmian diagnoza : alkoholowe zapalenie trzustki bralam 5 dni antybiotyki 2 letnia absystencja calkowita alkoholu ,CRP 0.20 Pytanie czy mam zdrowa trzustke czy zapalenie pozostawia jakies zmiany w organie

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W jakimś stopniu na pewno, choć jak widać z badań nie można mieć zastrzeżeń do trzustki w tym przypadku.