Przedłużająca się miesiączka i ból jajnika a starania o ciążę

Witam.Od 9 miesięcy staramy się z mężem o dziecko,ostatnio miałam 38 dni ciągłej miesiączki,lekarz w UK zapisał mi NORETHISTERONE 5mg 3x1 tabl.(na drugi dzień przestałam krwawić)dziś jest 5 dzień jak biorę te tabletki z tym,że dziś otrzymałam straszny ból prawego jajnika i plamienie (w sumie bardziej śluz z krwią)-czy to normalne?Dodam jeszcze,że od ustąpienia krwawienia odbywam stosunek seksualny.Jakie mogą być przyczyny bólu jajnika i plamienia? Dziękuję za odpowiedź.Pozdrawiam serdecznie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie zamieszczonego opisu ustalić przyczynę dolegliwości. Może być to wynik zarówno choroby podstawowej (z powodu której miała Pani przedłużające się krwawienie), stosowanego leku jak i wielu innych patologii. W celu wyjaśnienia przyczyny sugeruję konsultację ginekologiczną.