Przedłużająca się miesiączka i wszczepiony chip antykoncepcyjny

Witam. Mam problem,ale zacznę od początku. Mam 25 lat i 5-letniego syna. W 2010 r. byłam w Anglii i wszczepilam sobie chip antykoncepcyjny na 3 lata. Rok temu powinnam go wyjąć,ale nie mam jak polecieć za granicę. W Polsce żaden z lekarzy u których byłam nie wiedzieli co to w ogóle jest. A teraz od 3 tygodni mam miesiączkę i końca jej nie widać. Terminy do lekarzy masakra... Nie wiem co robić? Czy są jakieś sposoby żeby zahamować krwawienie? Jestem juz tym zmęczona a prywatnie mnie nie stać :(.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety nie ma takiej możliwości aby zatrzymać okres bez konieczności wizyty u ginekologa.