Przedłużająca się miesiączka po porodzie i podczas stosowania Teenia

witam, 3 maja 2014 roku urodziłam przez cc dziecko, karmiłam piersią niestety tylko 3 tygodnie. Miesiączka pojawiła się dopiero 31.07 . Od pierwszego dnia cyklu biorę tabletki Teenia, nadmienię też że mam hashimoto i biorę letrox. jednakże dziś jest 12.08 a miesiączka dalej trwa . Czy to jest normalne ? proszę o odpowiedź

Witam. Tak długie krwawienie z pewnością nie może być uznane za normalne w związku z czym sugeruje wizytę u ginekologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie. Niewykluczone ze konieczna jest również modyfikacja dawki leków na tarczyce.