Przedłużające się miesiączki przy mięśniaku macicy

Witam ,czekam wlasnie na zabieg usunięcia macicy ,gdyż mam mięsniaka który powoduje bardzo dlugie miesiączki okres zacząlsię 22 a dziś29 jeszcze jest ,mam rownież zalożoną wkladkie hormonalną Mirena ktora nic mi wtym niepomaga ,proszę powiedziec jak długo są miesiaczki przy mięsniakach moj ponoć ma 2cm .'

Witam. Krwawienia przy mięśniakach macicy mają różną długość, niektóre potrafią utrzymywać się nawet przez wiele tygodni. Proszę podjąć odpowiednie leczenie pod kierunkiem lekarza ginekologa.