Przedłużające się nudności po chemioterapii

Jestem trzy tygodnie po chemioterapii "caelych" od dwóch dni męczą mnie nudności. Został mi przepisany lek metolopramidum Polpharma 10 mm. Zaleceniem przyjmowania się go jak się przedłużają nudności. mam pytanie czy mogę zacząć zażywać ? ilość stosowania mam podane przez lekarza prowadzącego 3 razy po 1 tabletce 30 min przed jedzeniem.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jeśli nudności nie ustępują proszę zażywać lek zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. Pozdrawiam.

Witam. Jak najbardziej powinna Pani zacząć stosować preparat w zalecanej przez lekarza dawce.