Przedwczesny wytrysk

mam problem z przed wczesnym wytryskiem jak temu zapobiec nie uprawiam czesto sexu tak sie mi wydaje ze nie tak czesto czasem raz w tygodniu czasem 2

Aktualnie wszedł nowy lek do leczenia szybkiego wytrysku przez lekarzy seksuologów.
Nie leczony wczesny wytrysk może przyczyniać się do innych problemów seksualnych.
Zachęcam do wizyty u lekarza seksuologa. Pozdrawiam.

Dzień dobry.
Na podstawie dość ogólnego opisu trudno uznać, czy rzeczywiście cierpi Pan na przedwczesny wytrysk. Proponowałbym konsultację z seksuologiem.
Pozdrawiam.