Przedwczesny wytrysk podczas masturbacji i mrowienie w mosznie

Witam, podczas masturbacji miałem przedwczesny wytrysk (penis nie byl w wzwodzie), zdarzylo sie to kilka razy w jednym dniu (bylem bardzo zestresowany). Od tamtego czasu obawiam sie, ze nie bede w stanie zaspokoic parnerki i odczuwam mrowienie w mosznie. Czy to moze byc objaw jakiegos lęku ? Mrowienie nie jest ciagle, ale pojawia sie z reguly gdy pomysle o tamtym zdarzeniu.

Pozdrawiam serdecznie,
Jarosław Lenartowicz