Przedwczesny wytrysk. Przyczyny

Witam. Mój problem to przedwczesny wytrysk. Ostanio współżyłem z kobietą i właśnie do niego doszło. Na stronie http://portal.abczdrowie.pl/przedwczesny-wytrysk opisane sa 4 stopnie skali zaawansowania przedwczesnego wytrysku. Mój stopień to 1 "Dotyczy mężczyzn, którzy w okresie wczesnej dorosłości masturbowali się w ukryciu. W takich przypadkach obawa przed nakryciem, skrytość, szybkie osiąganie orgazmu na życzenie były przyczynami powstania zaburzenia. Leczenie w tym stopniu jest najprostsze i wymaga kilku dni terapii". Napisaliście, że: "leczenie w tym stopniu jest najprostsze i wymaga kilku dni terapii". Jak powinna wyglądać terapia i czy naprawdę w ciągu kilku dni wszystko wróci do normy? Proszę o odpowiedź.

Natomiast ja zastanawiam się, czy Pana rzeczywiście dotyczy problem przedwczesnego wytrysku. To, że zdarzyło się Panu raz skończyć za wcześnie, nie musi o tym świadczyć. Może po prostu sytuacja wynikała z tego, że przed randką dość długo Pan nie współżył, a partnerka była dla Pana bardzo atrakcyjna?