Przedwczesny wytrysk u 19-latka podczas gry wstępnej

Mam 19 lat i mam przedwczesny wytrysk. Gdy dziewczyna zaczyna się bawić nim to ja zaraz dochodeze.

Dzień dobry!

Przedwczesny wytrysk jest niejako naturalny u mężczyzn młodych, rozpoczynających dopiero życie seksualne czy rozpoczynających życie seksualne z nową partnerką. Zazwyczaj z czasem i rosnącym doświadczeniem samoistnie mija i mężczyzna uczy się kontroli nad wytryskiem i regulowaniem własnego podniecenia. Jeśli tak się nie dzieje, proszę wybrać się do seksuologa. Wytrysk przedwczesny leczy się farmakologicznie i/ lub psychoterapeutycznie.

Pozdrawiam!