Przedwczesny wytrysk u 34-latka

Witam mam do Państwa pytanie jestem męszczyzną i nie rozumie kiedy są dni plodne a kiedy nie plodne. Proszę o pomoc. Mam do Państwa jeszcze jedno pytanie a mianowicie mam kapleks z przed wczesnym wtryskiem, mija chwila i dostaje organu.co mam z tym zrobić żeby to tak wcześnie nie następowało.Z poważaniem Krystian.

Kobieta ma dni płodne w okresie owulacji Panie wiedzą kiedy to ma miejsce, jak chodzi o wytrysk przedwczesny to istnieje możliwość leczenia ale przed tym konieczne jest dokładne zebranie wywiadu przed włączeniem leczenia, w celu ustalenia czy ma Pan rzeczywiście przedwczesny wytrysk.
Pozdrawiam WK

Termin dni płodne i niepłodne jest mylący. Prawidłowo powinno być: płodne i mało płodne, lepiej tak przyjąć, a nie będzie niespodzianek...
W Sieci jest dużo materiałów dotyczących fizjologii kobiety, proponuję wgłębić się w lekturę i postudiować, przemyśleć. Nie jest to temat na kilka zdań...
Na temat kontroli wytrysku jest dużo informacji na tym Portalu, zachęcam także do lektury.
Jeśli jest rzeczywiście zbyt szybki wytrysk mimo uregulowanego życia seksualnego, to najlepiej zwrócić się do profesjonalisty. Samoleczenie jest zwykle mało efektywne, a i krzywdę można sobie czasami zrobić.
Pozdrawiam Świątecznie. JW, seksuolog.org.pl