Przedwczesny wytrysk u młodego mężczyzny

Witam! Mam problem z przedwczesnym wytryskiem, mój stosunek z dziewczyną trwa niecałą minutę. Co mam zrobić, żeby to zmienić?

Witam! Przedwczesny wytrysk może mieć wiele przyczyn, dlatego na początku konieczne jest określenie najbardziej prawdopodobnej przyczyny problemu. Dość powszechną przyczyną (fizjologiczną) u młodych mężczyzn jest nadmierne podniecenie, brak doświadczenia czy stres. Oprócz tego pod uwagę należy brać przyczyny zapalne narządów moczowo-płciowych, choroby ogólnoustrojowe czy przyczyny psychogenne. Na początku proponuję spróbować zmniejszyć napięcie seksualne poprzez np. masturbację poprzedzającą właściwy stosunek czy też po prostu zwielokrotnienie częstości stosunków. Pomocne mogą być także prezerwatywy zawierające niewielką ilość środka znieczulającego. Warto również zastanowić się czy występują jakiekolwiek objawy ze strony narządów moczowo-płciowych czy też mogące sugerować pozostałe wymienione przyczyny. W przypadku braku poprawy proponuję skonsultować problem z seksuologiem. Niestety opis przypadku jest skąpy i trudno powiedzieć coś więcej. Pozdrawiam serdecznie!