Przejściowy niedokrwienny udar mózgu występujący pięciokrotnie w ostępach dwumiesięcznych

Czy TIA, czyli przejściowy niedokrwienny udar mózgu może wystąpić 5-krotnie w odstępach dwumiesięcznych? Czy możliwe są takie objawy: zawroty głowy wybudzające ze snu, następnie osłabienie mięśni rąk,ogólne rozbicie, podczas uśmiechu zbytnie unoszenie się jednego kącika ust? Rozumiem,że podane informacje są mało dokładne, ale uprzejmie proszę o podpowiedź.

Oczywiście ,że objawy TIA( przemijającego niedokrwienia mózgu ) mogą występować wielokrotnie.I wiążą się z ryzykiem wystąpienia udaru niedokrwiennego mózgu.
Konieczna pilna diagnostyka pod kątem przyczyn( kardiologiczna,badanie układu krzepnięcia i inne)

Problemy wymagają absolutnie działania w trybie pilnym nawet ostrodyżurowym .Trzeba poszukać najbliższego Oddziału Neurologii i tam się zgłosić

Pozdrawiam