Przekłucie igłą kaszaka na mosznie

Mam problem ,mianowicie pojawił mi sie kaszak na mosznie i postanowiłem go przebić igłą ale cała treść jakby wyprysła do środka , czy ona zniknie po jakims czasie z moszny ? Co pan o tym sądzi ?

Lek. Artur Jeliński Urolog

Jezli byl to kaszak to samo przebicie nic nie da za jakis czas sie moize pojawic ponownie ,genaraline mosza jset okolica gdzie nalezy uwaza nad samoszielnym usuwanie tego typu propblem,ow ,drugim taki miejsce jest twarz powyzej gornej wargi