Przelewanie, burczenie i ukłucia w brzuchu

Ciagle przelewanie,burczenie,uklucia, czasem pulsowanie w roznych miejscach brzucha. Czasem jakby kopniecie. W jelitach lub w okolocy watroby.W okolicy wyrostka ostatnio mialem klucie ciagle.wykluczony wyrstek.krew i mocz norma.CRP- 0,03. podczas badania i wciskania lekarki klucie przeszlo od reki. co to moze byc?
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Objawy mogą być spowodowane np. przez wzdęcia lub zespół jelita wrażliwego. Zalecam wizytę u gastroenterologa.