Przelewanie się płynu w gałkach ocznych i części czołowej

Odczucia: jakby przelewanie się płynu w gałkach ocznych i części czołowej, niepokój w sercu (m/innymi dodatkowe bicia serca),ciśnienie w klatce piersiowej, połączenie oczy-mózg-klatka piersiowa - wszystko wzmaga lub wywołuje np. czytanie szczególnie z monitora komputera. EEG: Zapis ze zmianami w lewej okolicy czołowo-skroniowej pod postacią grup fal theta i pojedynczych fal ostrych. Proszę o komentarz.

Opisane objawy : jakby przelewanie się płynu w gałkach ocznych i części czołowej, niepokój w sercu (m/innymi dodatkowe bicia serca),ciśnienie w klatce piersiowej, połączenie oczy-mózg-klatka piersiowa - wszystko wzmaga lub wywołuje np. czytanie szczególnie z monitora komputera.:"
EEG: Zapis ze zmianami w lewej okolicy czołowo-skroniowej pod postacią grup fal theta i pojedynczych fal ostrych.
mogą być związane z zaburzeniami widzenia, wadą wzroku, NERWICĄ,
są przejściowe i z różnych obszarów, więc nie wskazują raczej na ogniskowe uszkodzenie mózgu...
EEG niewielkie zmiany ogniskowe, Czy robiono TK??
Konieczna pełna konsultacja, z wynikami , z lekami. Kompleksowa ocena internistyczna, neurologiczna.
Pozdrawiam