Przemoc fizyczna w rodzinie

potrafi uderzyć ją np po rękach ale gdy to robi ma satysfakcję że uderzył po samych kostkach bo to bardziej boli gdy ja bronię córkę on wyżywa się na 3 miesięcznym kotku...a gdy ja wpadam w złość i bronię to każe mi się wynosić ...brakuje mi już sił ,dla czego on taki jest ???wiem że bierze narkotyki ,prosę o pomoc Ewa

Dzień dobry!

Jest Pani ofiarą przemocy osoby sadystycznej i uzależnionej - niebezpiecznej.
Niestety, nie jest możliwe odmienić kogoś, kto sam nie chce/ nie potrafi/ nie umie/ nie ma motywacji się zmienić. Pani priorytetem powinno być zapewnienia bezpieczeństwa sobie i dziecku.
Każdy akt przemocy można i warto zgłaszać na Policji.
Pomoc i wsparcie znajdzie Pani między innymi w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, Centrum Interwencji Kryzysowej, Ośrodku Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, Stowarzyszeniu Niebieska Linia itp.

Pozdrawiam!

Warto jasno i wyraźnie postawić granice. Przemoc musi być zatrzymana. Warto zwrócić się o pomoc do bliskich, członków rodziny i/lub instytucji (OIK, policja itp). Warto także zgłosić się do Ośrodka Pomocy Rodzinie.