Przeniesienie plemników do pochwy po stosunku oralnym

Witam! Chciałbym zapytać, czy może dojść do zapłodnienia, jeśli kobieta pieści oralnie faceta, a ten potem ją całuje i zaczyna językiem robić jej minetę. Czy możliwe jest, aby preejakulat przeniósł się z jej ust do ust faceta a potem z kolei do jej pochwy. Miałem taką sytuację, ale nie wiem czy wydzielił mi się preejakulat, nasienia na pewno nie było. Dziewczyna miała dni płodne. Ponieważ okres miała 10 listopada a cykle ma 28-dniowe lub trochę dłuższe. Czy ślina zabija preejakulat albo nasienie? Pytam, bo różne opinie są na ten temat, niektórzy twierdzą, że enzymy trawienne w ślinie zabijają plemniki.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam! W takiej sytuacji zajście w ciążę wydaje się całkowicie nieprawdopodobne. Aby kobieta mogła zajść w ciążę, pewna ilość nasienia musi się znaleźć w jej drogach rodnych. Nasienie w kontakcie ze śliną traci swoją zdolność zapładniania w pewnym stopniu. Pozdrawiam serdecznie!