Przepuklina brzuszna i pępkowa a strach przed operacją

DOBRY WIECZÓR MAM PRZEPUKLINĘ BRZUSZNĄ I PĘPKOWĄ,GDZIE NAJLEPIEJ ZROBIĆ DODAM ŻE STRASZNIE SIĘ BOJĘ IŚĆ POD NÓŻ

Takie zabiegi wykonuje się w oddziałach chirurgii ogólnej. Każdy oddział chirurgii ogólnej wykonuje takie zabiegi standardowo. Najlepiej w tej sprawie skontaktować się z najbliższym szpitalem po oczywiście bezpośredniej konsultacji z chirurgiem ogólnym.