Przepuklina jądra miażdżycowego ze stenozą kanału kręgowego

Witam. Jestem 2 miesiace po operacji kregoslupa rozpoznanie:Przepuklina jadra miazdzycowego ze stenoza kanalu kregowego L3/L4/L5 po stronie prawej.Niedowlad obu konczyn dolnych.Opadniecie stop po obu stronach. (ICD=10: M51.1) Mialem rehabilitacje w Choszcznie.,stanalem na nogi ,chode o 2 kulach,ale martwi mnie jedna noga gdzie stopalewa jest opadajaca. Mam pytanie czty kiedykolwiek jeszcze ona sie podniesie, co mam robic? jestem zrozpaczony Prosze o pomoc ...

Witam serdecznie. Nie znam dokładnej historii Pana choroby i nie wiem jak zaawansowane były zmiany. Stąd też trudno ocenić jaki wpływ długofalowy miało zwężenie i ucisk na nerwy w obrębie kręgosłupa. Oczywiście jeżeli nie doszło do skrajnego uszkodzenia nerwu stan ten powoli powinien ulegać poprawie. warto jednak aby tokiem leczenia i dalszej rehabilitacji zajmował się lekarz znający przebieg choroby.