Przepuklina kręgosłupa a seks

Przepuklina kręgowa a sex. Mój ( drugi ) mąż miał 45 lat jak poznaliśmy się i wzięliśmy ślub. Na początku znajomości -owszem wspominał mi ,że ma przepuklinę kręgową,dolnych odcinków kręgosłupa. I to jest moja tragedia.Od 6 lat nie współżył ze mną normalnie.Preferuje jedynie masturbację i oral.. Wspomnę ,że byłam wcześniej mężatką prawie 30 lat -i wszystko było normalnie. Czy mężczyzna z przepukliną może uprawiać normalny sex?

Brak pełnego współżycia, chociaż jesteście Państwo razem i jest bliskość seksualna między Wami oraz chęć większej bliskości - takiej sytuacji nie nazwałbym tragedią, jedynie problemem.
Internetowo niemożliwe cokolwiek pomóc.
Sprawa jest delikatna, sposoby realizacji potrzeb seksualnych są utrwalone.
Nieumiejętne poruszanie tematu z Partnerem może popsuć aktualne relacje.
Na Pani miejscu rozważyłbym wizytę Pani u lekarza seksuologa, żeby przedstawić Waszą sytuację i się "naradzić", jak podejść do tego problemu, bo w poście tak niewiele jest informacji.
I warto spojrzeć na to spokojniej, to nie jest tragedia, ani nie dramat. Zostawmy te określenia na groźniejsze sytuacje...
Pozdrawiam. JW