Przepuklina kręgosłupa i zabieg operacyjny

mam przepukline L3 L4 i zwezenie kanalu kregowego do 6mm oraz ucisk korzeni lewiaegymo nerwu rdzeniowego chce sie s pytac naczym polega ta operacja

Jaki typ operacji (jeśli zakwalifikuje w ogóle Pana do takiej operacji neurochirurg) zostanie wykonany o tym musi Pana poinformować bezpośrednio neurochirurg. To on po zbadaniu Pana bezpośrednio i analizie wszystkich wyników badań dodatkowych zakwalifikuje do odpowiedniego (a są różne metody operacyjne) sposobu leczenia operacyjnego.