Przepuklina pachwinowa a ból w okolicy pachwiny i krocza

podobno mialam przepukline pachwinową ale od paru dni wlasnie w tym miescu balało mnie, zadzwonilismy po pogotowie zabrali do szpitala na badania ,lekarz mowil ze skad wiem ze ja mam a ja ze rodzice mi zawsze to mowili, okazalo sie ze jej nie mam. wypuscil mnie do domu, nie wiedzial co mi jest a na kartce napisane bylo ból w okolicy miednicy i krocza. prosze bardzo odpowiedziec mi co to moze byc..

Bez bezpośredniego badania trudno określić co to mogło być, skąd wzięły się te dolegliwości. Może takie dolegliwości wystąpiły po przeciążeniu mięśni kończyny dolnej, brzucha (wysiłek fizyczny), może były związane z problemami ginekologicznymi lub patologią w zakresie końcowego odcinka układu moczowego. Proszę w tej sprawie udać się bezpośrednio do lekarza.