Przepuklina pachwinowa i brak bólu

P0DCZAS CIĄŻY STWIERDZ0N0 U MNIE PRZEPUKLINĘ PACHWIN0WĄ,MINĘŁ0 JUŻ 2 LATA NIC NIE CZUJĘ,CZASEM M0ŻE MNIE B0LI,I W ZWIĄZKU Z TYM ZASTANAWIAM SIĘ CZY JEST T0 M0ŻLIWE,ŻE SAM0ISTNIE SIĘ WYLECZYŁA-ZANIKŁA? CZY 0BEJDZIE SIĘ BEZ ZABIEGU?

Jeśli podczas kaszlu pojawia się zgrubienie w rzucie ujścia zewnętrznego kanału pachwinowego, to ma Pani przepuklinę, która może stopniowo powiększać się i dopiero przy wpuklaniu się jelita mogą pojawić się dolegliwości. Jeśli nie ma dolegliwości nie ma potrzeby operacji w chwili obecnej = przyszłość pokaże.