Przesuwalny guz w piersi

Witam, mam 26 lat i ostatnio wyczułam guza na dole piersi pod pachą, jest on łatwo przesuwalny, dodam również, że na tej samej piersi na brodawce sutkowej utworzył mi się wystający pęcherzyk, co to może być, czy to coś groźnego? Bardzo proszę o poradę, pozdrawiam!!

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Guz przesuwalny to najczęściej zmiana łagodna (np. węzeł chłonny).
Warto wykonać badanie USG i ocenić zmianę w sys. BI-RADS. Proszę zgłosić się do ginekologa.