Przeszywający ból pod kolanem
Odczuwam bardzo silny przeszywający ból pod kolanem z prawej strony przy bieganiu co uniemożliwia mi dalszy bieg.Zdjęcie rtg nic nie wykazało jedynie drobny osteofit.

MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Wskazana jest konsultacja z ortopeda i być może wykonanie dokładniejszego badania stawu np rezonans. Niemniej jednak nawet drobny osteofit może powodować podobne zmiany.