Przewlekła białaczka limfatyczna

Witam! Moja mama ma 82 lata. od kilku lat choruje na przewlekła białaczkę limfatyczną. Jest po leczeniu leukeranem i nie przyniosło to poprawy. Ma ponad 4 cm węzły szyjne, pachwowe i pachwinowe. Pojawiły się nowe w jamie brzusznej i klatce piersiowej. Dostała skierowanie do szpitala onkologicznego. Jakie mogą być rokowania po podaniu chemii dożylnej, czy to coś pomoże, czy wyzdrowieje???

Ja nie zajmuję się przepowiadaniem przyszłości , nie odpowiem więc na pytanie czy Pani Mama wyzdrowieje. Są podejmowane próby leczenia i czas pokaże jakie będą tego efekty - teraz tego nie wie nikt! zż