Przewlekła poalkoholowa marskość wątroby a wymóg stałej opieki

Corka ma przewlekla marskosc watroby poalkoholowa, ma encefalopatie, ma 41 lat, przez 20 lat naduzywala alkoholu, obecnie po 6 tygodniowym pobycie w szpitalu wymaga stalej opieki, nie siedzi, nie chodzi, tworza sie odlezyny, miala duze wodobrzusze i zoltaczke, teraz wodobrzusze zniknelo, cierpi na nietrzymanie moczu i stolca, momentami placze , krzyczy na wszystkich, czasami ma dluzsze godziny snu, a czasem wogole nie spi. Jakie ma szanse na choc lekki powrot do normalnosci.Pozdrawiam.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Przy takim zaawansowaniu choroby i rozlicznych objawach szanse na powrót do pełnego zdrowia są minimalne.
Być może niewielką poprawę może przynieść rehabilitacja.
Jednak obiektywną opinię w przypadku Pani córki i rokowań dotyczących jej stanu zdrowia mogą wyrazić wyłącznie osoby pod którymi opieką przebywała w szpitalu.