Przewlekłe krwawienia maciczne i zlewne poty

witam, mam hashimoto od 6 lat, tarczyca unormowana w macicy pojedynczy miesniak 1 cm wielokrotnie badany usg i uznany w szpitalu za niegrozny nie wymaga operacji setka badan w normie jednak mecza mnie przewlekle krwawienia maciczne oraz zlewne poty za kazdym razem jak spada estrogen dochodzi do krwotoku krew jest wodnista jasnoczerwona grubosc endometrium 2 mm, suplementacja estrogenami i gestagenami daje poprawe ale pojawiaja skutki uboczne. cytologia kolposkopia w normie . Prosze o porade.

Witam,
na pewno decyzję powinna Pani podjąć wspólnie z ginekologiem.
Jeżeli nie planuje Pani dzieci, a krwawienia są bardzo uciążliwe i nie pomaga leczenie farmakologiczne, można zastosować metody bardziej radykalne (operacyjne)
Proszę porozmawiać ze swoim ginekologiem, jakie widzi wyjście z sytuacji.

pozdrawiam!