Przewlekłe zaostrzone zapalenie żołądka z licznymi nadżerkami oraz wrzód na dwunastnicy

3 miesiące temu zrobiono mi gastroskopie która wykazala przewlekle zaostrzone zapalenie żołądka z licznymi nadzerkami oraz wrzód na dwunastnicy przeleczono mnie antybiotykami wynik na helikobakter pyroli robony dwa dni temu ujemny jednak do tej pory mam bardzo silne bóle żołądka utrzymujące się wymioty brak łaknienia i złe wyniki krwi wszystkie parametry czerwonokrinkowe ponad normę czy to wszystko co się ze mnadzieje jest normalne przy tej chorobie czy cos jest nie tak proszę o szybka odpowie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku nasilenia dolegliwości konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. Być może konieczna będzie modyfikacja leczenia.