Przewlekłe zapalenie wyrostka robaczkowego

Frag jelita grub17cm,z fragm jelita cienk8 cm.W odl 8cm od proksymalnej linii cięcia,14cm od dystalnej linii cięcia naciek obejmujący okrężnie ścianę jelita na dł3cm.Wyrostek robaczkowydł7cm,śr0,7cm.W materiale fragmenty sieci o wym19x13x5cm i 13x9x2cm.Rak gruczołowy G2 jelita grubego.Naciek raka zajmuje całą grub ściany jelita i ogniskowo wnika w otaczającą tkankę tłuszczową.Kikuty bez nacieku raka.Wyrostek robaczkowy-przewlekłe zapal.Sieć-bez zmian.Badano10 węzł chłon-bez przerzutów pT3N0C1

To nie jest problem z przewlekłym stanem zapalnym wyrostka - jak rozumiem został wycięty razem z fragmentem okrężnicy wstępującej, kątnicą oraz fragmentem jelita cienkiego. Zmiany w wyrostku to bez znaczenia efekt uboczny zasadniczej choroby jaka się toczyła w tej okolicy. Mam nadzieję iż rak został radykalnie wycięty.