Przewlekły ból głowy i zawroty a guzy mózgu u ojca

Witam,mam 32 lata,od 4 lat prześladuje mnie ból głowy.Od dwóch miesięcy do bólów głowy doszły zawroty głowy.Kilka lat temu mój ojciec zmarł,bo miał 3gozy w głowie.Lekarz badał mnie i stwierdził że boli mnie prawy płat optyliczny.Proszę o pomoc.

Pani dolegliwości wymagają diagnostyki MRI głowy oraz konsultacji neurochirurga i audiologa. Proszę nie zwlekać z rozpoczęciem diagnostyki.