Przewlekły ból w nadbrzuszu i klatce piersiowej

przewlekly bol w nadbrzuszu i klatce piersiowej i plecach. ucucie rozpierania i drzenia w nadbrzuszu. resztki niestrawionego pokarmu w kale. zaczalem leczyc juz nerwice i nadcisnienie ale "wibrator" w nadbrzuszu pozostal. tak jakby powietrze uciekalo z peknietego wezyka pod woda. co to moze byc ?? gdzie szukac pomocy ?

Dzień dobry. Niezmiernie ważne wydaje mi się wykluczenie stanów chorobowych, które mogłyby dawać takie, jak u pana objawy. Tak więc konieczny jest kontakt z lekarzem i badania, aby wykluczyć chorobę. Następnym krokiem jest psychoterapia. Pozdrawiam